| anonim_4396 a întrebat:

vb de cateva luni cu un baiat din alt oras. Totul e ok, doar ca ieri l-am intrebat daca e serios sau asa si a zis ca pot sa il intreb orice. Si i-am zis ca m-am atasat de el (inca nu ne-am vazut) si el la fel imi zice ca ii sunt draga. Doar nu stiu imi e frica sa nu se fi schimbaat doar ca l-am intrebat daca e serioasa toata chestia asta. I-am trimis o poza pe Facebook dar nu mi-a raspuns desi mi-a vazut. Credeti ca s-a suparat?
multumesc!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar avea absolut nici un motiv sa fie suparat pe tine. Probabil inca studiaza poza ta, inainte de a-ti da raspunsul. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Florinela98 a răspuns:

Probabil nu a avut timp să iti răspundă. Nu cred ca ce i-ai zis tu e un motiv de supărare. Nu ai facut nimic rau ca l-ai întrebat lucrul ala.
Ar trebui sa ii scrii din nou si sa il intrebi daca e supărat, sa te convingi. Daca nu iti Răspunde, nu mai insista sa ii scrii o sa creadă ca ești dependentă de el.
Sper sa iti fie de folos sfatul meu si sa fie totul bine cu voi.

| anonim_4396 explică (pentru Florinela98):

Nu s-a suparat pe mine, dar simt ca s-a schimbat. I-am zis ca l-am visat si m-a intrebat ce si i-am zis. Si a zis ca era doar curios de detalii si mi-a zis ca omul se cunoaste dupa vise. dar nu am inteles ce vrea sa insemne.

Cred ca s-a schimbat fata de mine deoarece nu imi mai prea pune pupici...vb asa sec, adica vb dar daca ii scriu eu...sau imi raspunde cand nu sunt online.

Dar nu stiu ce sa zic, intr-adevar are mult de munca...dar nu stiu. Sper doar sa nu se fi schimbat fata de mine. Inca nu ne-am intalnit, mai e putin...