| anonim_4396 a întrebat:

Voi când vă uitați la filme porno, vă și masturbați? Sau doar vă uitați și atat? Aștept răspunsuri de la bărbați în special!

33 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Singurul caz in care te uiti fara sa te masturbezi e daca te uiti in scop educativ.

Altfel, nu prea stiu, regia e slaba, actorii sunt buni doar la un lucru si scenariul e previzibil..nici macar nu au efecte speciale interesante.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Mersi. Dar acum răspunde și tu. Tu faci asta? Da sau nu? happy

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca da, credeam ca se subintelge.

Si cam orice tip cu conexiune la net peste 10 ani o face, frecventa poate difera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand maimuta se activeaza nu prea mai ai ce sa faci decat sa o freci... si maimuta se activeaza la filme porno

| Alina5555555 a răspuns (pentru suntserios):

Asa-i? Deci cam toata lumea se masturbeazalaughing

| RAY a răspuns:

Logic ca daca te uiti la asa ceva o sa faci ceva intim

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da. Și cei mai "puternici" nu fac, doar se uită. Zic și eu! rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Păi normal că o frec, de aia mă uit la ele.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Asa ziceam si eu
Apreciez sinceritatea laughing

| Sofer a răspuns:

Depinde de situatie. de uitat ma uit dar rar masturbare in timpul unui film pentru ca nu locuiesc singur pentru intimitate maxima laughing

| ywar a răspuns:

Unii oameni mai fac si sex / dragoste... Parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Știu asta. Întrebarea mea este legată stric de uitatul la filme de genu. happy

| Paul754880338 a răspuns:

Nimic nu se compara cu realitatea. Orice incercare, va duce la aceiasi concluzie pentru ambele sexe. Sau, stiu si eu poate mai sunt si alte pareri;-))

| anonim_4396 explică (pentru Paul754880338):

Nimeni nu răspunde concret, offflaughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde.
Dar de ce vrei in special de la barbati, daca esti fata? laughing

| anonim_4396 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Vreau să știu asta, cum reacționează bărbații la filme porno. Da, sunt fată. laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-ti zic din punctul meu de vedere. Sunt situatii si situatii.
Unii barbati/unele femei se masturbeaza, sau pur si simplu se uita de curiozitate, pentru a invata pozitii noi etc.

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

Prima reactie laughing erectie. excitare si sa vrei sa faci sex in timp ce te uiti?

| anonim_4396 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Înțeleg. Asteptam mai multe răspunsuri, sunt putin dezamăgită sad

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Uuppsslaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, numai la fap fap, in rest chiar nu ma intereseaza.
Desi sunt o gramada de genuri, fetisuri. Sau filme intregi gen erotic-dar care cuprind si altceva.Dar personal nu pot concepe sa ma uit la un film, secventa xxx decat pentru fap fap.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tuturor ne place sa dezvaluim lucruri intime.winking

| Alina5555555 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Așa se pare sad

| CdeMetal a răspuns:

Cine se uita la filme porno fara sa o frece? laughing

| anonim_4396 explică (pentru CdeMetal):

N-am idee, bănuiesc că există și din ăștialaughing

| CdeMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun ca sunt castrati

| Alina5555555 a răspuns (pentru CdeMetal):

Nu stim, poate

| Gofigi a răspuns:

Normal și băieții și fetele se masturbează când se uită la filme porno că doar de asta se uită

| MarianM8777 a răspuns:

Da, dar nu mereu. Uneori stau si ma uit pur si simplu doar ca sa ma excit, iar asta se intampla de cele mai multe ori cand e cineva in camera, dar nu neaparat, iar alteori o frec?

| armand69 a răspuns:

Daaa

| pisciutza19 a răspuns:

Depinde de ce?