| Kittey_Betzy_1997 a întrebat:

Vreau intrebat daca stie, eu deja luat test de sarcina tot negativ 4 de ori si se poate fac sex? După si se duc la doctor gincelogic prins am facut sex, Nu?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Un test de sarcină ar trebui făcut după 21 de zile de la ultimul contact sexual.
Dacă ai vreo problemă ar trebui să mergi la medic.

| Hammurabi a răspuns:

Ce-ai făcut, ai tradus cu Google din română în română?

| Kittey_Betzy_1997 explică (pentru Hammurabi):

Hammurabi...imi cer scuze sper intelegi pe mine pentru că sunt o surda si nu prea bine cuvinte gramatică!?

| DeathOfDreams a răspuns:

My *** eyes

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă faci sex înainte de a te duce la ginecolog, da se observă.
Din scrisul tau înțeleg ca nu știi bine romana. Ești turcoaica

| Kittey_Betzy_1997 explică (pentru QElenaBoghiu):

QElenax... imi cer scuze sper intelegi pe mine pentru că sunt o surda si nu prea bine cuvinte gramatică!?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Kittey_Betzy_1997):

Îmi pare rău, nu am știut.