| anonymusss15 a întrebat:

Buna!
As vrea sa slabesc si nu sunt sigura daca ce fac ajuta.PLEASE HELP.
Dimineata beau un pahar/cana cu suc de portocale, iar la ora 2-3 mananc niste cereale Chocapic...pana pe la 6 mai mananc un morcov sau 2 si la 6 o felie de paine prajita,rosii, castraveti, un iaurt si actimel, iar pe la 10-11 un mar.
In timpul zilei alerg si 20min+2-5abdomene+beau 2 l apa zilnic.
Puteti sa-mi spuneti daca ma ajut sa slabesc(+ cam cat daca puteti). Daca mai aveti sugestii cum pot sa slabesc fara pastile(poate si repede nu neaparat dar de preferat nu ceva 1 an-2).
THX!:*

1 răspuns:
| ChangeYourLife a răspuns:

Sincera sa fiu masa de dimineata este cea mai importanta si trebuie sa fie copioasa ca sa ai forta toata ziua, deci nu te ajuta sucul ar trebui de dimineata sa mananci mai bine si pe parcursul zilei daca ti se face foame mananca fructe dar fi atente daca faci ca mine oprestete atunci cand observi ca ai pierdut di greutate pentru ca nu e un stil de viat foarte sanatos.Este bine ca ti dieta si faci si sport pentru ca amandoua sunt la egalitate adica nu te ajuta dieta sa slabesti mai bine sau sportul, asa ca e bine ca le combini.SUCCES!