| Taylor9999999999 a întrebat:

:* Vreau sa stiu daca o fata ma pace sau nu, se comporta frumos cu mine, isi cere scuze daca intervine ceva si nu poate sa imi raspunda la mesaj, eu in trecut am iubit-o foarte mult. ea stia asta si cand vorbim pe subiectul asta e foarte curioasa... big grin si de la un timp ma tot intreaba ceva gen "daca am fi iubiti si am dormi impreuna ce am face"
P.S: ma integ foarte bine cu ea si ne stim de mici.

Credeti ca ma place? Dau fundita :* :*

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ba se joaca cu tine. Daca vrei ceva de la ea, pune piciorul in prag si invit-o in oras sambata seara, ca atunci fetele ies sa se distreze.

| KMaddieK a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca te place sau nu. Cred ca ar trebui sa o intrebi.

| NotToday a răspuns:

Intreab-o.