| SunLounger a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unele chestii daca se poate, si vreau un raspuns de la o persoana/e care a avut si are experienta asta.

Cum trebuie sa fie un baiat cand face sex cu o fata?
Ma refer la:

1.Sa fie epilat total in zona genitala, pe abdomen (corp)?

2. Pozitia cand o faci pentru prima data cu o fata care ar trebui sa fie?

3. E bine ca prima data sa o faci cu degetul, ca sa scapi de acea rusine, timiditate, si sa prinzi mai mult curaj in tine?

4. Ce inseamna cand o fata se excita (uda) in momentul cand fac sex cu ea, in circa 3 minute?

Vreau un raspuns sincer si de la o persoana/e care stie despre ce vorbeste, indiferent de sex ( baieti/fete.)

P. S. Am 22 de ani. happy Sa nu sa se creada ca sunt un pustiulica.

Astept un raspuns: Ofer funda si un sincer multumesc.

Răspuns Câştigător
| TinaDoll2022 a răspuns:

Ceau Ceau! Eii dragule nu trebuie sa fii epilat total poate doar in zona genitala, nu exista o pozitie anume incercati ceva simplu (fata sa stea intinsa pe spate iar tu peste ea este romantic! ), e bine chestia cu degetelul dar ai grija sa ai mainile curate si unghiile taiate, cand fata e uda inseamna ca e excitata adica ca ii place ceea ce faci... daca e prima oara pentru amandoi o sa fie dureros pentru ea asa ca ai grija, incearca sa o ungi cu gel(noi am folosit un gel de la Durex) se gaseste si la benzinari.

P. S Am 15 ani si mi-am inceput viata sexuala de 3 luni de zile si crede-ma tot ce am zis am zis ce am stiut

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat