| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa va zic ceva. Credeti ca daca am sa ma culc cu fostul meu prieten o sa ne impacam? Tin mult la el si el tine dar mno...big grin Credeti ca fac vreo greseala? Mentionez ca eu sunt virgina si ma simt pregatita.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca n-o sa va impacati. Cel mult o sa va folositi unul de altul pentru placere fizica. Sexul imbunatateste o relatie deja foarte buna. Folosit intr-o relatie care scartaie, nu face decat sa confirme faptul ca relatia nu are viitor. daca esti pregatita sa fii folosita ca un obiect sexual si sa folosesti un barbat in acealasi scop, atunci...

| butt3rfly16 a răspuns:

Daca amandoi tineti unul la altul atunci de ce nu mai sunteti impreuna?! Ok esti pregatita sa-ti incepi viata sexuala dar trebuie sa stii daca este si alegerea corecta.Incearca sa gandesti de 2 ori inainte sa faci ceva de care sa-ti para rau mai tarziu.
Tu esti singura in masura care poate sa-si dea seama daca trebuie sa o faci cu el sau nu si daca chiar mai simtiti ceva unul pentru celalat.Baftawinking

| dafy a răspuns:

Daca tineti unul la celalalt atunci ce aveti de pierdut mai mult decat faptul ca v.ati pierdut deja unul pe altul?
eu cred ca cea mai mare greseala e sa.i spui inimii spop atunci cand ea vrea sa iubeasca si in plus iubeste pe cineva cre.i impartaseste sentimentele. dcaa tot va iubiti, impacati.va! fiti fericiti! si gustati din fiecare rod al iubirii voastre! de ce trebuie sa fiti despartiti? va place doar sa visati la ce ati vrea sa aveti cand de fapt sunt doar 2 pasi pana la a avea?
succes draga mea sis a nu regreti nimic din tot ce faci in viata. bucura.te si crede.ma ca esti o mare norocoasa pentru faptul ca ai pe cineva care te iubeste deci bucura.te de asta.sunt multi care ar vrea sa fie in locul tau si eu eziti.
bafta
pupici

| DeeaMarry a răspuns:

Nu! O sa fii folosita...

| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna varianta chiar daca esti pregatita...e fostul, adica e aiurea oh go on.Mai bine incerci sa te gandesti la o varianta mai potrivita de impacare, caci asta nu e deloc buna.
Nu poti fi chiar atat de sigura ca el se va impaca cu tine dupa acest gest(baietilor le place sa profite, deci nu cred ca ai face bine). Bafta :*

| FiTzOSsu a răspuns:

Da faci o mare greseala happy de ce v-ati certat cine e de vina el? daca e el nu o face pentru ca poate mai tarziu o sa iti gasesti pe alt cineva si o sa iti doresti persoana pe care o gasesti sa fie primul din viata ta happy Daca te culci cu el sar impaca cu tine da daca nu te culci cu el dc nu vrea sa va impacati? gandeste putin poate nu te iubeste nu stiu ce sa zic pentru ca nu stiu cine e de vina pentru despartire dar iti zic eu ca baiat NU O FACE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca este o greseala dar zic sa incerci alta varianta pentru impacare, ca de poate nu va impacati si sa nu-ti para rau!

| Skay a răspuns:

Esti sigura ca doresti sa faci asta? Risti multe. Cauta o alta metoda.

| Petr0o a răspuns (pentru Skay):

Aolooooooooo... ai fi nebuna sa te culci cu ell` straight face Doamne gaseste alte solutzii. sau eu stiu` ^^ in + sigur vrea sa profithe de tine i s`a intamplat unei pr...;-j

| bubici a răspuns:

Te-ai gandit ca poate faci o greseala de care o sa-ti para rau? esti sigura ca nu o sa profite de tine si dupa o sa te paraseasca? eu zic sa te mai gandesti