| Mysteryossa a întrebat:

vreau si eu sa ma ajutati, dar nu vreau raspunsuri copiate dupa diferite site'uri pentru ca asa as putea gasi si eu.deci,vreau idei de cadouri pentru iubitul meu de ziua indragostitilor. ori ce ati facut voi cadou(pentru fete) ori ce ati primit(pentru baieti)...pentru cele mai multe idei, fundalove struck. restul voturilove struck

Răspuns Câştigător
| Ralluca98 a răspuns:

Buna! Ai putea sa modifici sau sa faci o poza cu tine si cu el,o descarci in PC, o pui pe un stick sau CD si te duci undeva unde poti developa pozele si ii dau vanzatoarei de acolo stickul/cd-ul ii spui ce poza sa-ti scoata si dupa ce ti-o da poti cumpara o rama frumusica, pui poza cu voi 2 in rama si i-o poti da cadou. Eu i-am facut iubitului meu un asemenea cadou si-a i-a placut. Nici nu costa prea mult.rama e in jur de 10 lei iar o poza e de la 1 leu in sushee hee depinde marimea pe care o doresti la poza. Daca vrei sa ii faci altceva cadou ii poti cumpara un ursulet mare sau ceva personalizat cum ar fi o cana, un tricou, o minge. Sper ca te-am ajutat! :* Succes!

| Mysteryossa explică (pentru Ralluca98):

Poza cu noi 2 i-am facut deja cadou, cand am facut 6 luni.multumesc oricum pentru rasp.

| Ralluca98 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Multumesc mult pentru Funda! :*

4 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Deci ca sa il surprinzi. mergi cumperi o sampanie,lumanari parfumate,servetele,rosi,petale de trandafir, si mergi in camera la tine, asezi servetelel pe jos pe ele pui petale de trandafir pe langa ele pui lumanari da vezi nu prea aproape ca s-ar putea sa ia foclaughing si cumperi si un bec rosu si tragi draperile ...si vezi si tu mai departe

| JustMe6378962 a răspuns:

Cumpara-i un set nou Gilette, Nivea, Avon etc. Ma rog nu prea stiu. Poti sa-i iei niste casti sau ceva. Oricum lui ii va placea fiindca e de la tine big grin