| extraordinar a întrebat:

Buna,vreau si eu sa stiu cum pot face in asa fel incat sa para ca inca sunt virgina la un contact sexual,cu un baiat care este student la medicina? v

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pff.grea intrebare! Dar raspunsul este simplu: Nu ai cum sa faci asta! Doar sa il imbeti/droghezi laughing. Parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa ii spui adevarul. chiar daca i-ai spus ca esti virgina sau asa crede el.la un moment dat tot va afla sau isi va da seama.si va aprecia mai mult sinceritatea ta! In plus, daca te iubeste va accepta asta! bafta multa:*

| EvilThoughts a răspuns:

Nu-l poti pacali.Mai ales daca e la medicina!laughing
Spune-i adevarul.Cu siguranta nu se va supara!

| Aurelian0709 a răspuns:

Fetele odată ce au făcut-o și sau dezvirginat nu mai au ce sa facă, sau sa își păcălească partenerul ca este virgina.
Am auzit ca ar exista operații care te va ajuta sa devii virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face sex apoi sa devii virgina de fiecare data.Numai bine.