| Ralucka_7047 a întrebat:

Zilele astea l-am invitat la mine pe baiatul pe care il plac(sentiment reciproc) si pe o prietena. A venit, ne-am jucat carti pe porunci, am ascultat muzica etc. Cand a ajuns acasa mi-a spus ca nu stie daca ma mai iubeste (vorbim des despre sentimentele noastre). Eu i-am spus ca doar el va avea de pierdut straight face. Cand incerc acum sa ii vorbesc despre asta ma face "ticnita, ca am mintea odihnita". Si ne-am indepartat foarte rau. Cum pot face sa ne apropriem din nou? Fundita.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunteti copii, e de la sine inteles ca sunteti si putin mai mult aiuriti, credeti ca ''a placea'' e egal cu ''a iubi'' si va vreti maturi!

Tu nu il mai sufoca cu declaratiile tale si lasa-l pe el sa se manifeste mai mult, daca te place cu adevarat!

Totusi, fiindca te-a alintat cu ''ticnita'', eu zic sa reconsideri relatia sau simularea de relatie pe care o aveti!

| rucsy_7574 a răspuns:

Gandeste`te daca la tine acasa ai facut ceva gresit sau un lucru pentru care el si-a schimbat decizia. Nu stiu daca el stia ca vine si prietena ta poate l-a deranjat asta. Nu stiu daca sunteti impreuna pentru ca la inceput ai scris ca va placeti apoi ca el ti-a spus ca nu te mai iubeste. Daca a spus asta ti-a spus inainte ca te iubeste iar acum ca nu? Nu stiu ce relatie ati avut inainte...

Ca sa va apropiati nu`i mai adu aminte de ce s`a intamplat nu mai vb despre asta. Gaseste alte subiecte care sa il faca sa uite cel putin pe moment ce s`a intamplat. Data viitoare lasa`l pe el sa doreasca sa il inviti la tine acasa. >big grin

| Cineva12345 a răspuns:

Am impresia ca nu prea stie ce vrea. happy

| Saya_1767 a răspuns:

sadsadsadImi pare rau...
Dar lasa-l sa se gandeasca, pana la urma el are de pierdut daca nu te alege.Sunt destui baieti pe lumewinking