| AnonimTpuUser a întrebat:

Am 18 ani si am o problema intima. Nu sunt multumit de penisul meu, mereu cand ma uit la el raman dezamagit. Are 18 cm lungime si diametrul de 13 cm (grosime). Nu stiu ce sa fac sa il accept asa cum este. Si inca ceva, nu pot ejacula puternic...adica nu "sare" cum s-ar zice, ce pot face? Multumesc mult.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti de belea.Troll.

| Violleta2022 a răspuns:

Singurul lucru care poti sa-l faci, este sa faci operatie de marire a penisului.
Din pacate penisul creste doar atat cat ai mostenit de la tata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam sare... ajustările de vigoare.

| annonim677 a răspuns:

Taie-l si cumpara altu de la sex shop. Bafta

| Betrix a răspuns:

Accepta.l pe micut cu ce ti.a gresit?

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| Tirana_Nentori_1918 a răspuns:

Intrebarea asta este pusa la caterinca? FII MULTUMIT DE EL

| Jurca_Alex_2000 a răspuns:

Bă băiatule, cum să fie mă de 13 cm grosime? Nu eşti elefant deci nu exagera, pe partea cu ejaculatul recomand o odihnă de 8 ore pe seară şi o alimentaţie vastă în legume, bagă în fiecare zi puţină ciocolată amăruie sau un păhărel dar mic de vin, vizitează un doctor specializat în acest domeniu pentru alte informaţi suplimentare.

| AnonimTpuUser explică:

Jurca Alex, am spus ca diametrul este de 13 cm.

| AnonimTpuUser explică:

Astazi am vrut sa vad daca este cum spune domnul cu "bidonul" si da, este exact cat gura bidonului de 5 litri. Prima data a intrat la fix, a doua oara a intrat jumate.

| AnonimTpuUser explică:

Nu ...serios, nu sunt multumit...vizual...posibil sa fie prea groasa si prea scurta...ai se face acea. diferenta vizuala..dar..mna

| Dragoslav1997 a răspuns:

Daca vrei sa iti dai drumu un metru nu o mai freca zi de zi happy i-a o pauza de o saptamana si dupa poti juca si cs cu ea laughing

| AndreiBAL a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Cerc, diametrul de 13 cm inseamna ca o ai cat un bidon de 5 litri, ar trebui sa consulti un medic