| BARLABOI02032019 a întrebat:

Am facut pentru prima oara sex cu iubita mea si a fost neprotejat.
Nu mi-am dat drumul doar ca secretia aceea a mea de excitare (o zeama cleioasa asa) a atins vaginul si organul ei genital. De 2 zile ii curge o secretie galbena, pete pe lenjeria intima, sange, urineaza mereu. Ce e de facut? Dmnf. e vorba de sarcina?

7 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina exista mereu daca o faceti neprotejat
Nu conteaza ca nu `ti ai dat drumul``.

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!

| tzionut a răspuns:

Nu dragul meu. E o infectie urinara. Mergeti la ginecolog. Ei o sa ii dea tratament intern pe baza de ovule si antibiotice, tie o crema externa, biocid, probabil clotrimazol, si posibil antibiotice. In ambele cazuri igiena locala trebuie sa predomine si in timpul tratamentului si dupa. Apoi folositi prezervativul.

| NarcisIfrim a răspuns:

Lipsa igienei a dus la chestia asta. Dupa fiecare act, trebuie sa aveti o igiena corespunzatoare.

| BARLABOI02032019 explică (pentru NarcisIfrim):

Si e sansa de sarcina?

| NarcisIfrim a răspuns (pentru BARLABOI02032019):

Depinde daca a fost inauntru sau nu.Sau depinde de ce contine aceea secretie a ta.
Dar la ce ai scris tu pare mai mult o infectie, trebuie sa mergi la medic neaparat, nu e de joaca.

| anonim847483 a răspuns:

Are infectie, atata tot

| BARLABOI02032019 explică (pentru anonim847483):

Sper sa fie asa multumesc tuturor