| lia_4215 a întrebat:

am facut prostia si am confundat fiolele intre ele, astfel am luat o fiola de vitamina ca. Diseara termin folia de anticonceptionale, e ultima pastila, iar de maine intru in perioada de pauza.Este posibil sa numi vina menstruatia luna aceasta din cauza fiolei de vitamina ca?crying. multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, de la o singura fiola si aia bauta, nu injectata, nu ti se va intampla absolut nimic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vitamina K nu vit ca, da? Cu ce fiolă ai încurcat-o?
O să-ți vină menstra, stai liniștită și nu mai abuza de medicamente aiurea, riști să devii dependentă de ele (droguri).
Pa, pa.

| alexandrutzamikutza a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care til pot da intra pe noifetele.ro si vb cu un specialist acolo si el iti va raspunde...eu nu stiu ce sa iti spun pentru ca nu mi s-a intamplat nikiodata. team pupat si sper sa nu fie nimic grav.AI GRIJA PE VIITOR.BAFTA