| R3DAOT a întrebat:

Am o problema cu prietena mea sad a fost virgina, am incercat sa o dezvriginez, i s-a rupt himenul, dar nu pot sa bag mai mult de 7 cm ca nu rezista, o doare foarte tare si p**** si burta, si o si ustura inauntru, am incercat pana acum de 3 ori sad si de fiecare data ii la fel si ii curge sange, daca bag numai un deget nu are treaba, dar cand bag 2 o doare p**** ce sa fac? dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| serenaS a răspuns:

Buna,
Trebuie sa o iei mai usor, unele femei sunt mai stramte.incearca cu un deget, excit-o foarte mult prin saruturi, atingeri, apoi incearca 2 folositi lubrifiant, cat mai mult si ti l-as recomanda pe cel pe baza de apa, ca sa nu se irite cumva. daca folositi prezervativ, si asta ar putea fi o problema.acestea provoaca iritari, senzatia de arsuri.
Nu uita, pune accentul pe preludiu, daca se excita foarte mult, vaginul se largeste.
Bafta!

| R3DAOT explică (pentru serenaS):

Ok, multumesc foarte multwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru R3DAOT):

Dă i fetei funda, că te a ajutat.

| serenaS a răspuns (pentru R3DAOT):

Cu placere nu am facut-o pentru funda, nici nu stiu ce elaughing

8 răspunsuri:
| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Ai masurat cu rigla cati cm poti sai bagi in pzdrolling on the floor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihalache_Gigi_1996):

Epica intrebarea

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihalache_Gigi_1996):

Este tare epica grozava asta inseamna.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e tocilar