| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Am niște probleme și as avea nevoie de ajutor. Va rog seriozitate.
În martie mi-a venit menstruația de pe 4 pana pe 8. Ciclul meu menstrual este de 28 de zile, regulat. (mereu îmi vine în a 28-a zi).
In 12 martie am atins un băiat (fără terminare și fără penetrare) și când s-a ridicat am văzut pe chiloții lui niște lichid preejaculator. Eu încă aveam blugii pe mine, și ma gândesc ca nu aveau cum spermatozoizii din lichidul preejaculator sa treacă prin blugii mei. Da oameni buni? notati-va ca nu trec spermatozoizii prin haine.nu ma iau de nimeni.da hai sa terminam odata cu paranoia asta de zi cu zi si cu sarcinile prin haine fara penetrare

Răspuns Câştigător
| Blackbarry a răspuns:

E trist stind ca intrebarile aste vin de la fete de 13 ani. Ar trebui sa avem si noi in Romania educatie sexuala ca din cate se vede din unele intrebari de pe TPU parinti nu vorbesc asa ceva cu copii si e un subiect taboo.

| anonim_4396 explică (pentru Blackbarry):

Ai dreptate omule! Respect!

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai Marius222222222, mai nou si baietii raman gravizi?
Ori esti hermafrodit?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, nu poti sa ramai gravida.

| Catrice a răspuns:

Și eu care credeam ca te-ai dat de gol ca ești fata laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Sa se inteleaga intrebarea este din partea lui bestofano*

| Marius22222222222 a răspuns:

Pentru cine nu stie sa citeasca.am corectat si am zis de cine era postata intrebarea

| anonim_4396 explică (pentru Marius22222222222):

Nu o sa ramai gravid, stai linistit Marius.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marius22222: "In martie mi-a venit menstruatia".
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paranoia asta nu o sa dispara niciodata...

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ba tu parcă vroiai săte omori de vreo 12 ori până acum și acum ai menstruație laughing))

| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Lesin rolling on the floor

| stefiiii3 a răspuns:

Creierul meu incearca sa inteleaga ce se intampla pe platforma asta, in zadar.

| Jayns a răspuns:

Sa mearga la psihiatru ca e bolnava psihic.

| anonim_4396 explică (pentru Jayns):

Decât să trimiți la psihiatru, ca orice cetățean spălat pe creier din secolul 21 cu soluția asta, de parcă psihiatrul e "Dumnezeu pe pământ", ia-ți o creanga din curte sau din parc și loveste-te cu ea în cap până îți dai seama cât de idiot ești.