| Mariuss29 a întrebat:

Am o mare problema. De la un timp ejaculez foarte greu. Si primul numar, la fel de greu, undeva la 25-30 de minute. Sa nu mai zic de urmatoarele..ba chiar uneori nu pot sa termin nici numarul 2, efectiv.
Fara nici un fel de gluma.
O fi vreo problema sau ce se intampla.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă îți face oral reușești sa te termini?

| Mariuss29 explică (pentru Sofer):

Da dar nu de fiecare data.

| Donsavas a răspuns:

Nu esti suficient de excitat, probabil sexul cu partenera nu e atât de încântător pentru tine

| alina2k18 a răspuns:

Lasa-te de lăbică.

| Goete a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de pe celalalt profil al tau.
Sa te termini la 20-25 minute nu e nici o minune si la al dpilea numsr se pare cabte refaci mai greu, ai nevoie de mai multa pauza

| Mariuss29 explică (pentru Goete):

Nu am un alt cont