| Pool77 a întrebat:

Am o problema mai delicata... Am cunoscut o fata din Octombrie parca,si am vorbit o luna doua,dupa care am iesit de doua ori la o cafea. Am intrerupt legatura intre noi,tin sa mentionez ca eu am fost cel care n-a mai tinut legatura cu ea. Am aflat ca ma placea si ca dorea ceva serios problema la mine era ca nu ma atragea am iesit cu ea mai mult de distractie,de aceea nu am facut nici un pas mai in fata. Am inceput sa vorbim cam de o luna din nou,s-a schimbat mult la personalitate si mi-a propus sa facem sex,ea fiind virgina. Problema e ca dupa ce am face-o ea ar vrea sa ne cuplam, mie asta nu-mi convine pentru ca nu-mi place de ea. Nu vreau sa o ranesc ca de dezvirginat o dezvirginez dar dupa? Chiar nu vreau sa ma joc cu sentimentele ei.
Voi ce peopuneti? Sa o fac cu ea si sa o las balta dupa sau sa nu fac nimic?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai rar asa baieti ca tine, sa stii ca tot raul facut se va intoarce impotriva ta, dar fi atent vreau sa ma citesti de mai multe ori, poate acuma nu te atrage fizic dar nu totul sta in fizic daca ai vrea ai putea sa o iubesti hai dai o sansa man, sa stii ca cand iubesti chiar e mai frumoasa persoana iubita, dar sa nu isi bati joc ca nu-i bine, inteleg esti baiat vrei sex dar nu isi bate joc de cineva

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti baiat cuminte, spune-i adevarul ca nu o placi si ca nu vrei sa faci sex cu ea.

| Pool77 explică:

Da,dar problema e ca sunt momente cand chiar cred am putea fi un cuplu perfect. Plus ca sunt si oamenii de langa mine, care ma tot *** la icree ca cum pot rata o virgina, si ca ar trebui sa fac sex cu ea ca nu e mare lucru sa o lasi acolo... Problema ca nu sunt genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa te joci cu sentimentele ei, nu-i accepta propunerea. E de apreciat cate gandesti si la sentimentele ei si nu doar la placerea ta. Daca ea vrea sa isi piarda virginitatea cu tine, inseamna ca tine la tine, si poate crede ca facand sex cu tine te recupereaza, dar tu stii bine ca nu se va intampla asta, spune-i ca intre voi s-a terminat definitiv.

| Alina49335 a răspuns:

Solidaritate feminina -_-
Nu te juca cu sentimentele ei! Nu o placi, spune-i-o! Spune-i ca nu te simti atras de ea si ca nu o placi in acest mod! Alege-ti cuvintele intr-un mod frumos si grijului, nu o rani.Cu siguranta propunerea ei de a face sex cu tine a fost o invitatie pentru a te tine langa ea pentru ca te place.

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Eu zic ca nu e ok sa te joci cu asa ceva, vorbeste si cu ea si spune-i ca tu nu ai putea forma un cuplu cu ea never forever

| AndreeaAysel a răspuns:

Daca ar fi fata ta ti-ar conveni sa-si bata cineva joc de ea?

| Taner13 a răspuns:

Eu zic sa nu te joci cu asa ceva, da-i de inteles ca nu iti doresti o relatie, fi mai "rece" cu ea. Faza e ca daca o faceti si pe urma o lasi... posibil sa se simta oribil, si probabil o sa o ai pe constiinta si asta nu ar fi placut deloc pentru tine. Refuz.o politicos big grin