| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine sa-i dau un motiv unei prietene sa incheiem o relatie, pentru ca este foarte stresanta si in plus eu mai stau cu alta fata care e cam vecina ei si astazi m-a intrebat daca am de-a face cu ea...deci nu mai tine mult minciuna...
Ea mi-a si zis ca nu vrea sa fie dezamagita, dar oricum m-a mintit de cateva ori si m-a dezamagit si ea deci va trebui sa o dezamagesc si eu, dar macar nu vreau sa ma prinda cand stau cu prietena ei.Deci repet, vreau un motiv sa pun punct relatiei.
Astept raspunsurile voastre, dau vot + fundita.Numai bine!

Răspuns Câştigător
| megamaster a răspuns:

Uite,spune-i fata in fata ce nu iti place spune:
-cred ca nu ne va merge in preuna avem diferente mari, dar as dori sa raminem doar prieteni si sa timem legatura daca nu te superi.
Si cred ca o sa se rezolve
CURAJ

| anonim_4396 explică (pentru megamaster):

Si cred ca o sa imi iau bataie de pe la barosanii de acolo sad
Eu nici nu cunosc multi tovarasi pe acolo, ea sta la 30 km de mine...

22 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Nici nu termini bine relatia, ca maine incepe alta. happy Si daca ea te-a dezamagit, faceti cu randul? esti pe drumul cel bun.
Ii spui ca nu mai simti acelasi lucru si ca ar mai bine daca ati ramane prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru BlackheartQueen):

Da.Data trecuta cand am facut asa m-a injurat una la telefon pana sa-i inchid de m-am saturat, si a pus si pe unu sa mi-o dea...Bine ca eu nu ies nici o data singur, si am fost cu niste tovarasi mai facuti...

| h3r a răspuns:

Vai de capul tău. Mai ai și pretenții.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Care e problema ta... apropo stii ce e ala off-topic?

| ywar a răspuns:

Traiesti intr-o minciuna! dar hai sa iti spun ceva - cand iti va fi lumea mai draga si vei crede ca esti cu cineva "combinat" cum ziceti voi - va veni la tine [asta in cazul bun] si va spune "tristule, nu mai vreau sa fiu cu tine, iti dau jet" - asata tot de la voi o stiu. Asa ca gandeste-te mai bine la ceea ce faci si actioneaza in consecinta. Poti rani persoane si apoi se vor intoarce, toate lucrurile pe lumea asta au o contragreutate.

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Si tu crezi ca ma doare pe mine la basca de parerea ta? Dar persoanele ca chiar nu se pot abtine din comentarii in loc sa dea un raspuns util? Daca nu-ti convine intrebarea de ce mai raspunzi, sa mai enervezi si pe altii cu caracterul tau ignorant? Nu ma mir ca esti invidios/invidioasa la ce reactii ai nu 2, nici 1 fata/baiat n-ar sta cu tine.

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai puta - am o varsta [nu foarte inaintata] dar suficienta cat sa spun ca viata m-a tavalit si am capatat o anumita experienta. Voi adolescentii sunteti foarte seci si in principiu va sta gandul la cuplat ca altceva nu puteti sa faceti. Viitorii oameni care vor lucra in firme / pe santier / in fabrica vor fi foarte prost pregatiti. Din categoria aceea vei face parte si tu - tocmai ca nu te doare la basca - cum spui tu- de parerea mea, si pot sa ghicesc ca nici de cea a parintilor. Nu sunt ignorant ca tine - de fapt hotul striga hotii. Tu esti cel care nu are treaba cu nimic sfant din ceea ce noi oamenii numim sentiment ori iubire ori sacrificiu. Esti un paria si vei un paria care asculta muzica secolului 21, care face ceva doar ca sa fie in pas cu ceilalti, care este vedeta pe strada lui si care are gura mare din spatele tastelor.
Mai gandeste-te mai puta, mai invata, mai studiaza si cand ai luat destule notite sa treci pe la clasa mea sa te examinez. Bine? Hai, intoarce-te in lumea ta limitata si cu fetitele tale carora le spui [oricum mai mult nu ai ce sa le spui]: Pisi, hai sa te fac un mall si pe urma mergem la mine sa te tin putin cu ochii in tavan.

| h3r a răspuns (pentru ywar):

Nici nu se merită să-i răspunzi...

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

"Bai puta" deci textele tale m-au dat gata crede-ma ca ma doare in piept laughing))
Nu stiu care este problema ta, nu stiu de ce afirmi cacaturi, nu stiu de ce bati un apropo despre coeficientul meu de inteligenta cat timp nu ne cunoastem.Din pacate tin sa te anunt ca tu esti cel ignorant care neavand alt lucru de facut la "varsta ta".
Eu stiu ca esti invidios, probabil pentru ca esti un miorlait care nu a avut vreo prietena vreodata si ai trata-o ca pe Dumnezeu, pe primul loc...parca nu ar fi alte lucruri mai importante in viata.Nu ma vad eu in situatie sa arunc cu insulte sau sa ma dau batran si trecut prin viata; nu ma vad in situatie sa ma apuc sa ma cert la intrebarea unui necunoscut datorita unei lipse de ocupatie...Eu te-am citit pur si simplu si daca esti cum afirmi.Cu o asa varsta inaintata si mare filozof, pur si simplu esti somer sau nu ai alt lucru mai bun decat sa te certi cu lumea online, imi dau seama ca iei apararea fetelor dar degeaba dragule, cu tipul asta de comportament de pampalau nu o sa ajungi nicaieri crying Si varianta a 2a: un copil de 10 ani care a avut o copilarie trista, si invidiaza pe toti ceilalti cu succes.
Eu te sfatuiesc sa iti gasesti un lucru mai bun decat sa te certi online, si daca asta e singura ta ocupatie iti doresc numai bine, si mult succes in conflicte.Si ma mir la stiri de ce sunt batai si omoruri cand exista scandalagii innascuti ca tine care nu au alt principiu in viata decat bataia.
Si in legatura cu textele tale...pe alea le folosesti tu cand te duci dupa fete, sau cand vezi fetita incepe sa tremure putulica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-a mintit si te-a dezamagit dar tu nu, o arzi miseleste cu vecina ei, bravo! sti cui se zice bravo?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu decizi starea conflictului cand nici nu cunosti macar 10% din toata situatia.Am o intrebare detasata de aceasta catre tine.
Fiind un procuror si stiind prea putine detalii favorabile intr-un caz ( oarecare ) ai arunca tot la fel cu vine catre un nevinovat?
Oricum cunosc persoanele ca tine...au zis ceva o continua tot asa pana la capat ceea ce imi face intrebarea putin retorica.Rusine!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Reclamant Noapte-Albastra (esti cumva nepotul lui Mani-Tu? )
Reprezentantul procuraturii tine sa va informeze ca razbunarea este arma prostului.
Rusine sa-i fie celui care nu se descurca in viata si-si plange de mila

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar nu vezi cat de penibil esti? Toti te iau in barca! eu sa psunem am ceva cu tine dar Yogy, dar Diabla? Crezi ca eu ii platesc? Si pentru cultura ta generala am fost si casatorit, nu am 10 ani, am o meserie onorabila, mi-am frecat coatele prin facultate, nu ascult cacaturi [e.g Puya] si mai presus de asta nu imi pun mintea cu adolescent care nu-si gaseste drumul in viata.
Copilarie trista? Nuuu categoric nu am sta pe computer cum stai tu sa joci CS sa fi counter sau tero - ce dracu o insemna asta? Nu tata am copilarit la tara, am mancat sanatos, am trait in era comunista despre care tu ai auzit doar in povesti, am stat si la coada asa ca vezi tu - esti cam dincolo de subiect. Cat despre viata ta - fa ce vrei cu ea! Paraseste pe cine vrei ia pe cine vrei du-te si tavaleste-te cu toate si mira-te pe urma ca nu ai pe nimeni.
La varsta ta cantitate nu calitate. Numai ce zboara nu se...
Deci inteleptule, sicana in miscare, sau cum zicea cineva "rodul unei educatii sexuale precare" du-te tata si fa pe desteptul cu aia de vrei sa o parasesti pentru ca nu mai presteaza cum trebuie oral. esti mort dupa asa ceva, nu-i asa? Pentru ca asa sunteti voi tinerii. Va cam place oralitatea stilului. Incepe scoala hai fuga dupa manuale!

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Repet problema ta nu este cultura mea generala si nu inteleg de ce iti bati capul daca nu dau doi bani pe sugestia asta "inteleapta" a ta.
Stii exista un efect de turma deci daca tu incepi asa nu m-as mira sa inceapa si restul, si exista si raspunsuri pe subiectu dragul meul.Tu esti off-topic.
Partea ironica e ca tot tu te lauzi singur ca esti mare ( si prost ), cum altfel daca tot tu imi spui mie de Puya, CS, te faci ca nu stii ce sunt alea dar tu cred ca o arzi zilnic pe jocuri.Ideea, e sa vii la mine cand te-or lauda altii nu sa te vaiti la mine cu niste chestii care banuiesc ca le practici zi de zi si constientizezi ca esti bou care isi pierde timpul, si mai rau daca esti batran ai mintea de copil daca imi raspunzi cu atata pasiune, la fiecare reply care ti-l dau la zile mari eu, spre deosebire de tine care raspunzi in cateva ore."Cacaturi" a? Or fi ele cacaturi dar prea bine stii sa le descrii tu.Si daca folosesti un limbaj elevat nu arati ca esti mai destept daca continui cu obiceiurile tale ignorante si cu off-topicul.Nu ma impresionezi de loc mai Aristotel!
Deci "batrane", daca esti cum te descrii, a trecut viata pe langa tine, asculti si faci numai tampenii de ultima clasa, si ai o gandire traznita. Tine-o tot asa, cearta-te pe net, fiindca cred ca nu ai alt lucru mai bun de facut, si eventual cand te ustura ochii, mai ia-te de un vecin, trebuie sa gasesti ceva sa te "oftice" si sa-ti "arda" inima tie, ar fi lumea perfecta daca n-ai avea tu de lucru.

| Demonull a răspuns:

Nepotrivire de caracter.happy

| anonim_4396 explică (pentru Demonull):

Ai dreptate...Dar de unde aveam eu sa stiu...

| unknøwn a răspuns:

Ai deja motiv:
e prea stresantă.
Tu ai spus-o!

| anonim_4396 explică (pentru unknøwn):

Nu comentez nimic frate, eu am spus-o si e adevarat, vecina ei nu face frate asa, stau cu ea si e mult mai in apele ei...

| khwewljewew a răspuns:

Fii barbat si spune-i in fata ca nu mai vrei sa fii cu ea. Sau fii o gaina fricoasa si continua asa...

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Din punctul meu de veredere sinceritatea e cea mai buna cale. Spune-i adevarul, nu te poate obliga sa fi cu ea daca tu nu mai vrei.

| Aannooonniimm a răspuns:

Cum te numesti tu TheBlueNight? numele real