| AndreeaTeodorescu20 a întrebat:

Bună ziua. De o saptamana am dureri in partea dreapta jos care nu sunt constante, apar si dispar. Eu m-am gandit ca ar putea fi ovarul care da aceste mici dureri.Analize de sânge:
Wbc 14.0
Monocite 1.3
Limfocite 3.3
Granulocite 9.4
Restul valorilor fiind normale.
Sa fie vorba de o apendicită? Mentionez ca am 22 ani, iar alte simptome nu am.

1 răspuns:
| Mara987865 a răspuns:

Buna.
Si eu am aceste dureri de vreo 3 ani, tot merg pe la medici dar nimic, sunt perfect sanatoasa, asta imi e raspunsul de fiecare data. Sincer nu stiu ce sa spun, eu pana acum am facut analizele de cel putin 10 ori dar nu imi gaseste cauza acestei dureri. Eu iti doresc multa sanatate si sper sa iti gaseasca la timp daca ai ceva.