| Name177 a întrebat:

E normal ca inainte de menstruatie sa am o dorinta mare de sex, adica cand sunt in prezenta iubitului meu ma excit foarte, foarte tare si numai daca-mi pune mana pe sfarcuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, este ...normal. Fiindca este o situatie destul de des intalnita ca in zilele situate inaintea cat si cele din timpul sangerarii menstruale LIBIDOUL femeii respective sa atinga nivelul sau maxim. Acesta este motivul care provoaca starea de surescitate maxima in cazul anumitor femei. Multa sanatate!

| Paul754880338 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai bine asa decat morocanoasa...:-))

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, e ceva normal.

Răspuns utilizator avertizat