| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru. cel mai bun raspuns!
Am o relatie de 2 ani cu o fata super frumoasa de aproape 2 ani. In ultima perioada am inceput sa ma gandesc cum ar fi daca un alt baiat iar pune mana in partea intima a iubitei mele de fata cu mine. De cate ori ma gandesc ma excit f. tare si ma gandesc cum altul s-ar uita la ea si ar atingeo peste tot. E normal sa ma excit cand ma gandesc la asa ceva? E ceva in neregula?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

In neregula nu este, dar fanteziile de genul asta sunt pentru cei mai maturi care au fost multi ani intr-o relatie. Parerea mea este sa nu incerci pentru ca:
1. fata s-ar putea sa te paraseasca daca ii propui asa ceva.
2. ce crezi tu cand te gandesti la asta este una si ce se intampla de fapt cand ajungeti acolo este cu totul alta si s-ar putea sa ii displaca unuia dintre voi atat de mult incat sa iti distrugi relatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In majoritatea " jocurilor in 3" iubitele si chiar nevestele si-au parasit partenerii, chiar daca erau casatoriti de ani si aveau si copii. vezi fantezia asta sa nu se intample sa fie cosmar dupa.

acum ceva timp am citit asta. un barbat casatorit de 11 ani care avea si 2 copii cu nevasta, a batut-o la cap cateva luni pana afacut sex in 3. 2 saptamani dupa ce s-a intamplat asta, ea a bagat divort, i-a luat copii, jumate din valoarea de pe casa si s- a dus cu vecinul laughing. asta da poveste de zis la nepoti

| TeckTonik997 a răspuns:

Las-o mai moale cu ganduri d'astea ca nu sunt prea sanatoase si ai grija ce iti doresti poate se indeplineste si nu cred ca ai vrea...

| bubu81 a răspuns:

Esti putintel cam pervers happy pe ea ai intrebat-o daca i-ar placea chesti asta?