| ManuEla1234 a întrebat:

Buna am o problema cand eu cu iubitul meu ne sarutam elimi pune mana pe fun si ma excit foarte tare la fel si el ce trebuie sa fac? fara jigniri nu am nevoie

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca nu vreti mai mult, trebuie sa va abtineti. Altfel o sa ajungeti "pe nesimtite" sa faceti ceva (ce poate vei regreta).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa faceti sex.

| neutrino a răspuns:

Eu inteleg ca nu ai nevoie de jigniri, dar de putina minte ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si este normal.

| Maya2014 a răspuns:

Problema e doar in mintea ta.Este ceva foarte normal, face parte din preludiu daca stii ce e ala.Totusi,cati ani ai?

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Ai 2 posibilitati...
1- Faceti sex :d
2- Ii spui sa nu iti mai puna mana pe fund... sau poate sa iti puna mana pe fund dar sa nu tin mult timp mana...

| vladut22w a răspuns:

Daca totul e ok puteti merge mai departe

| dmx83ruless a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faceti sex..este ceva normaltongue

| ManuEla1234 explică:

Am 14 ani app

| inimafrinta a răspuns:

Asta e destul de normal fii mai relaxata!