| RVsapb a întrebat:

Buna am nevoie de voi cand sunt in compania prietenului meu ma excit foarte tare chiar daca imi pune mana pe picior ce sa fac? mi-e frica... sa incep altceva.

Răspuns Câştigător
| FckYeah a răspuns:

Si ce e rau in asta? Poate n-o sa te doara cand o sa te dezvirginezi ca te lubrifiezi repede. happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa stii sa-ti controlezi,, emotile,, daca se intampla asta numai cu prietenul tau inseamna ca tare mult il mai iubesti

| RVsapb explică (pentru mona):

Da asaa eee si numai cu ell

| neutrino a răspuns:

Sa-ti fie frica. In acest caz frica-i sanatoasa!

| AngelBoy a răspuns:

Si daca te excita e ceva rau? inseamna ca te atrage foarte mult, ceea ce e un lucru bun, nicidecum rau.

| ruxyycriss44 a răspuns:

De ce ti-e frica poate a venit timpul sa nu se mai puna etichete pe oameni si sa nu mai fim judecati... daca vrei sa ti-o tragi cu el trageti-o!