| Desperados a întrebat:

Bună ziua, este normal sa ma doara jos în timpul actului sexual, menționez ca nu am avut contact de mai bine de 7 luni, iar acum duoa toată aceasta perioada de timp când am încercat m-a durut enorm, parca ma zgâria ceva inauntru.Este normal oare? Sa fie cauza faptului ca am avut aceasta pauza de 7 luni?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lipsa preludiu. Partenerul tau nu a tinut cont decat de placerea lui nu si a ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, pauza nu are nimic de aface cu sexul dureros.
Dar faptul ca a sarit pe tine fara sa-ti faca un preludiu si sa te umezesti maxim, excitandu-te, are, de aceea te-a durut si a fost atat de neplacut.

| Desperados explică (pentru Violleta2022):

Preludiu a fost, doar ca ma gândeam sa fie pauza de vina

| Violleta2022 a răspuns (pentru Desperados):

Evident ca nu a fost preludiu suficient, ca nu avea cum sa te doara, dimpotriva!
Dar saraca de tine nici nu ai habar cum este sa ai un preludiu foarte bun, probabil pentru ca nu ai avut niciodata.
Crede-ma, ca nu doare deloc, dimpotriva, chiar simti placere.

| Mayhem666 a răspuns:

Esti fata sau baiat? Ca durerea aia poate sa depinda si de genul tau, ca la fata intra prin fata, la baiat prin spate.

| Desperados explică (pentru Mayhem666):

Fata happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Desperados):

Ma gandeam ca asa e, dar am zis sa intreb, ca sa nu jignesc pe nimeni.
Pai nu stiu ce sa zic, poate din cauza acelei pauze. E foarte posibil. Acum si grosimea lui conteaza, ca nu poti sa compari o tigare din aia subtire cu un trabuc.

| Goete a răspuns:

Daca ti-o baga sus n-o sa te mai doara jos

| troleibuz a răspuns:

Nu e normal.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu e normal iar pauza nu este de vina.

| andreidmbm a răspuns:

Da si nu. Se poate intampla sa te doara in momentul in care ati sarit peste preludiu si/sau nu a fost indeajuns de lubrifiata zona. Recomand pe viitor Durex Play, nu strica sa il ai aproape.

| Kilov31 a răspuns:

Data viitoare ia unu cu p... mica laughing))