| Faranume159 a întrebat:

În data de 31 octombrie, eu si iubita mea ne-am decis ca e momentul sa trecem la o noua etapa si anume de a practica sexul oral, ea fiind virgina. Între timp, am observat ca in jurul penisului aveam lichid preejaculator care continea deja spermatozoizi deoarece ma masturbasem cu 1 zi inainte... spre sfarsit am atins acel lichid cu degetul si m-am sters imediat de picior, iar după aceea am introdus degetul în vagin fara sa fie vreo problema deoarece himenul era destul de elastic; eu cred ca m-am sters destul de bine încât sa nu mai fi rămas nimic pe acel deget, dar totul s-a intamplat foarte rapid și nu am avut timp sa imi dau seama...nu sunt absolut deloc mândru de ce am facut! Ce posibilitate este ca ea sa rămână însărcinată?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te speli dupa ce te masturbezi? Oricum spermatozoizii erau morti. Spala-te mai des, asa apar anumite infectii si ii dai si ei.

| Faranume159 explică (pentru darrio2007):

Dupa ce m-am masturbat m-am spălat de 2 ori doar ca in ziua in care s-a întâmplat cu iubita mea iesise acel lichid preejaculator

| romeo78 a răspuns:

Zero. Dar, există șervețelele umede dezinfectante care le poți folosi pentru a șterge orice urmă.
Jucați-vă precaut!

| Faranume159 explică (pentru romeo78):

Vom fi mai atenți! Mulțumesc!

| mihai69 a răspuns:

Foarte slabe speranțe.

| Emilian65 a răspuns:

Sansele sunt minime.

| Cristian86 a răspuns:

Apă și săpun!

| VasilePrunaru a răspuns:

TPU e plin de prosti ma jur