| Anachmr12 a întrebat:

Bună ziua. În ultimul timp am o problema mai serioasa. Acum 4 luni am avut un contact sexual fără prezervativ dar nu a băgat-o (inca sunt virgina) dar am făcut un oral și s-a terminat în gura și e posibil sa fi înghițit un pic. A doua zi am avut iarăși un contact cu prezervativ dar acesta nu l-a pus corect și nici acesta nu a bagat-o dar și-a dat drumul pe buzele de jos. De atunci de la cele 2 contacte nu mi-a venit stopul pana azi și am scurgeri de culoare alb-gălbui. Mă doare burta și am simptome cum ca as fi gravida dar nu cred. Eu am probleme cu scurgerile nu cu sarcina ca aia o pot verifica cu un test.
Vă rog să mă ajutați.

27 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred că doar îți întârzie, prea mici șanse să fii însărcinată din ce zici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu oralul, de acolo ți se trage. Ai încurcat-o scurt și gros. Iar dacă au trecut 4 luni, să vă trăiască. Sănătos să fie, și viteaz ca taică-su!

| Emilian65 a răspuns:

Da, cred ca esti gravida.

| Adry05 a răspuns (pentru Emilian65):

Mai există și alte cauze să-ți întârzie ciclu, nu doar sarcinawinking Ai studii în domeniu? sau de ce te bagi să răspunzi la întrebări de fete doar să le sperii aiurea?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Adry05):

Pai nu stii ca aici toata lumea are studii? Una e gravida ca sa atins de blugi, alta se teme de sarcina ca a inghitit... fereasca dumnezeu. EU cred ca astia de la TPU se tavalesc pe Jos de ras in fiecare zi

| Adry05 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Păi da, hai de ele zici că-s mici și se sperie imediat că nu le vine, dar de ce te apuci frate când știi că n-ai habar de domeniu să-ți dai cu părerea că ai auzit tu că dacă nu-ți vine gata = gravidă. Sau ăia care cred că pe fete nu le poate durea burta sau să le fie greață decât dacă-s gravide. Își dau pe aici cu părerea doar să le bage pe fetele astea în sperieți.

| Anachmr12 explică (pentru Adry05):

Adv... hai te rog în privat

| Adry05 a răspuns (pentru Marius22222222222):

și băiat fiind când n-ai habar cum ne funcționează organismu, că mă îndoiesc că după ce dă un răspuns de ăsta să fi stat el cu zilele să citească despre reproducere și corpul feminin. Văd 2-3 femei dezbărcate, aud că dacă nu-ți vine ciclu = sarcină și gata, vin și își dau cu părerea stânga-dreapta.

| Adry05 a răspuns (pentru Anachmr12):

Scrie-mi și-ți răspund

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Adry05):

EU daca as fi fata nu as avea curaj lor. Sa zici tu ca fata la atata lume ca ai inghitit... Si ce varsta are. Ca la o postare din 2019 daca te uiti zicea ca are 12 sau 13 ani

| Adry05 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nici eu n-aș avea dar na, aia ține de fiecare. când te sperie atât o chestie de asta nu cred că mai ții cont, mai ales pe un site ca ăsta unde ești relativ anonim

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Adry05):

Uite asta e teama la baieti. Ca are 13 sau 14 ani, si dai de ea pe la 16 ani. O saruti pe buze si numai ea stie ce a facut cu ele

| Adry05 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Daaa, că voi numa pe sticla de apă ați stat cu ele. Dar normal, numa fetele n-au voie să facă nimic, voi liniștiți să aveți cu sutele de partenere că doar asta vă face bărbați.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Adry05):

Nu am zis asta. Barbatu e cel mai mare idiot in multe cazuri.

| Adry05 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Tu nu, dar majoritatea așa cred și au pretenția

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Adry05):

Stiu. Cred Ca daca au nspe partenere odata sunt barbati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Pai de ce sa nu aibă pretenții, o fata care e penetrata de o grama e echivalentul la voi cu disperatii aia care ofera atenție/poate chiar bani și nu primesc nimic(sunt folosiți de fete ). Numa-i ca aia nu și-o i-au chiar la propriu.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă refer la alea care au vreo câteva zeci, mă refer și la fete care poate au 5 parteneri în toată viața și tot sunt făcute târfe că vai au îndrăznit să facă sex, de parcă femeia n-ar fi tot om cu nevoie sexuală ca bărbații laughing nici eu nu-s de acord nici la fete nici la băieți să ai listă de câteva pagini, ăia chiar sunt prea de tot

| Marius22222222222 a răspuns:

Poti face sex oral pana la adanci batraneti. Nu ai cum sa ramai insarcinata

| Anachmr12 explică (pentru Marius22222222222):

Eu am probleme cu scurgerile nu cu sarcina ca nu cred ca sunt gravida...

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Asta e altceva. Dar tu ai zis ca ai simptome ca si cum ai fi gravida. Si nici macar scurgerile alea nu au treaba cu oralu.

| Denisa0954 a răspuns:

Cumpăra Ti un test de sarcina si afli

| Eugen80 a răspuns:

și-a dat drumul pe buzele de jos - asta chiar e o prostie!
Mergi la doctor si fa-ti un test.

| xilef123 a răspuns:

Daca nu ti-a venit ciclu de 4luni, esti gravida!
lasa scurgerile si pune bani de-o parte pentru bebelus

| Anachmr12 explică:

Eu am probleme cu scurgerile nu cu sarcina ca nu cred ca sunt gravida

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anachmr12):

Acum 6 ore | Anachmr12 explică:
Eu am probleme cu scurgerile nu cu sarcina ca nu cred ca sunt gravida
Daca scurgerile amintite la cere te-ai referit in finalul intrebarii : ''De atunci de la cele 2 contacte nu mi-a venit stopul pana azi și am scurgeri de culoare alb-gălbui'' persista de atat de mult timp, este posibil sa se produca ca urmare a unei infectii vaginale sau uterine. Este recomandat sa te prezinti la un laborator de analize medicale pentru a fi prelevate probe de secretie vaginala care sa fie analizate si pe baza rezultatelor obtinute sa poata fi stabilit despre ce este vorba : de o infectie cu transmitere sexuala sau de alta natura si determinarea tratamentului medicamentos corect. Este exclusa posibilitatea de a fi insarcinata. Multa sanatate!

| User124 a răspuns:

Ce ai facut, Caty?