| Ad1234 a întrebat:

In urma cu ceva timp am facut sex cu o fata protejat. Treaba este ca si inainte de a face sex si dupa eu i-am bagat 1 sau 2 degete in vagin si apoi imi frecam penisul. Nu stiu 100% daca acea persoana avea boli cu transmitere dar daca avea exista riscul sa ma fi infectat si eu?
Daca stiti raspundeti-mi, va rog!

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca totul a fost protejat nu prea sunt sanse.dar daca tu vrei sa fii sigur, fa niste analize speciale pentru asta.Bafta!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca era infectata cu boli sexuale, este posibil ca tu sa fi contactat o asemenea boala.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Vezi daca te duci la vagaboante?

| Ad1234 explică (pentru DumnezeuTatal):

Puteai sa lasi un raspuns serios

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Ad1234):

Pai in cazul asta, aveai rani pe degete? Daca da, exista un risc de a lua un pui de BTS, slabe sanse totusi.
Cat despre frecat, pai, teoretic da, dar eu tot zic sa nu iti faci griji, slabe sanse sa iei ceva incurabil, gen HIV. In cel mai rau caz, gonoree sau sifilis. Fa niste analize daca vrei sa fii sigur.
Si, mai multa grija la vagaboande, poate nu vei fi mereu norocos.