| UndergroundFolklore a întrebat:

Credeti ca trebuie sa-i spuneti persoanei iubite parolele/codul de la contul din banca sau mai stiu eu ce ca sa ii demonstrati ca relatia e solida?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Nu.Ai si tu intimitatea ta.Dar daca vrei sa ii dai vreun cont de banca ai grija sa te lasi furata.
NU este bine sa ii dai partenerului tau parolele de la Yahoo sau facebook sau banca sau mai stiu eu ce.
RELATIA SOLIDA se construieste in timp, nu pe moment.Si cum au mai spus si cei de jos, daca cineva iti cere parolele/codurile tale inseamna ca lipseste increderea.
O dimineata placuta. :*

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu siguranta ca nu ar trebui sa-i dovedesti in felul asta

| Musique a răspuns:

Nu.
Încerederea e unul dintre cele mai importante lucruri într-o relație.
Baftă!

| JoeTPU a răspuns:

Nu,nu ai de ce sa ii spui.

| aDEeLAa a răspuns:

Din obligatie nu...Dar daca vreti sa faceti schimb de parole/coduri mi se pare ok.

| SelenaMe a răspuns:

Nu prin asa se demonstreaza ca relatia e solida.
Nu trebuie date.

| FlyingFox a răspuns:

Daca relatia e solida nu aveti nevoie unul de parola/codul celuilalt pentru ca inseamna ca aveti suficienta incredere in partener.

| DaimlerAG a răspuns:

Nu.Nu asa ii arati ca il/o iubesti.

| punkbuster9988 a răspuns:

Daca iti cere asa ceva sa stii ca asta e o dovada de lipsa de incredere.Persoana respectiva vrea sa aiba o garantie deci nu are incredere totala in relatie(daca intr adevar tine la tine n o sa insiste sa i le dai).

| BiBiabiii a răspuns:

Hey! Nu cred asta, dca relatia e solida e solida si asa poate ace persoana vrea altceva de la tine sau nu stiu, daca va iubiti intr-adevar poate fi demonstrat si fara asta. Daca te iubeste nu te va lasa din aceasta problema. Pa, pa.

| Adeeeeeeeeex a răspuns:

Daca iti cere parolele conturilor online inseamna ca nu are incredere si daca ti le cere pe cele de la contul din banca probabil ca vrea sa iti ia cativa bani.

| Anahahaha a răspuns:

Nu... o relatie solida nu este bazata pe parole si alte chesti.