| faurdenis a întrebat:

Buna ziua ma numesc Antonia am 14 ani si as vrea sa stiu si eu de la ce varsta as putea sa imi incep viata sexuala...

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Peste 4 ani poti face ce vrei...

| Acadeeeaa a răspuns:

17-18 aniwinking!

| ShowTim3 a răspuns:

E cam prea devreme nu crezi?hee hee da marog... PS... fetele de varsta ta sunt usor de fraierit, si s-ar putea ca ala cu care esti sa vrea doar pi2@awinking succes

| DaReZon a răspuns:

Ohai, si eu am 14 ani si nu cred ca vreau sa imi incep viata sexuala chiar acum =/ Minori care incep viata sexuala se uita toata ziua la pornografii =/ Mai ai de asteptat pana ce iti gasesti un barbat si te casatoresti cu el lul. Incearca sa ai alte ocupatii in afara sa te gandesti la sex sau prostii din astea. Succeswinking
Regards,
Woozie_Triade@yahoo.com

| QuizMaster a răspuns:

Si acum e bine, atata timp cat nu faci copii.gasesteti un baiat care sa te placa pentru ceea ce esti, protejativa, si incepeti!

| Sicmao a răspuns:

De putut poţi şi de acum dar este recomandat să o faci de la 18 ani.Pa.

| craioveanu90 a răspuns:

Depinde de tine.//si de persoana cu care o incepi//noi nu putem sati dam o perioada anume./

| frumusica_2315 a răspuns:

La max 16-17 ani