| GiulyIuly a întrebat:

Pentru-ca este prima mea zii pe site-ul asta m-am gandit sa va spun "povestea mea". In urma cu cativa ani, cand aveam 16 ani m-am indragostit de cel mai frumos si cel mai frumos baiat de la mine din cartier, iar peste cateva zile s-a indragostit si el de mine. L-a inceput a fost ca in vis, dar apoi m-a intrebat daca vrea sa facem sex, dar e un fel de "traditie" la mine in familie fara avorturi, iar virginitatea ti-o pierzi doar cand esti in noaptea nunti. Eu i-am spus ca nu, el a zis bine (cu mici retineri si se uita la decolteul meu, dar tocmai ca nu era cine stie ce de adanc din cate imi amintesc) si sa vin la el acasa sa ne uitam la un film romantic, m-am gandit ce m-am gandit si nu stiu de ce, dar am acceptat.La acel film au inceput niste secvente + 18, iar el a inceput sa ma sarute cat mai violent, iar eu ii spuneam "Nu" il impingeam, dar forta lui era uriasa pe langa a mea m-a dus in camera unde mi-a spus la ureche "Stiu ca ai mai facut-o" eu tipam, dar era in zadar era singur acasa, iar apoi a inceput sa-mi zica ca era planul lui, iar eu am cazut in plasa sau asa ceva...si cand am facut-o a vazut sange pe cearceaf, cand a vazut a zis ca o sa ma ceara de sotie, cand am auzit eram foarte bucuroasa (In fine a zis peste 2 ani) in timpul asta aveam greturi, pofte de mancare.Si mi-am dat seama, era un copil...am decis sa il pastrez eu deja m-am mutat la el acasa trecusera 1 an si 7 luni, iar eu am nascut, iar tatal lui Cristi (asa il chema baiatul asta)a observat ca fetita nu seama-na decat foarte putin cu mine si deloc cu tatal lui a inceput o cearta monstru m-a facut o cu*va nenorocita si multe insulte din cauza ca zicea ca l-am inselat fara sa vreau intr-o seara cand m-am facut cu*va penala i-am zis ca normal ca e copilul lui ca m-a violat, cand a auzit a inceput sa se uite urat la Cristi ma simt foarte rau, cum as putea sa schimb sitatia tin sa mentionez ca ne-am casatorit.Imi pare rau ca pare telenovela, dar nu mai avea rost sa descriu certurile cu parinti, lacrimile pe care le-am indurat. Va rog raspunsuri cat mai urgent, funda! A da! Analfabeti care nu stiu sa scrie, sa nu se bage, sa de-a raspuns unui fapt cat se poate de real respectiv copile de 14 ani care cred ca tot ce zboara se manca si habar nu au cat indura multi dintre noi. Cristi e mai mare ca mine cu 2 ani, iar pe fetita o cheama Lavinia e superba are ochii albastri, parul blondut, pielea galbena, iar Cristi nu seamana deloc cu ea, dar o iubesti 100%.

11 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Aiurea! tind sa cred ca e neadevarat, multe lucruri nu se potrivesc.

| IMC90 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la telenovele...
Daca macar 1% din ce ai scris acolo e adevarat (desi nu e) esti proasta.

| Dzza a răspuns (pentru IMC90):

Nu ai de unde sa stii daca e adevarat sau nu...winking..deci daca nu o cunosti nu mai vorbi.

| Kaℓi a răspuns:

Eu am niste nelamuriri. Cum ai putut sa te casatoresti cu un barbat care a abuzat de tine? si daca e prima ta zi pe TPU, de ce atentionezi copilele de 14 ani nepricepute in ale vietii (hmm... n-ar trebui sa le critici tu!) sa nu iti "de-a" raspunsuri? de unde stii ca asa se intampla aici, ca doar esti nou-venita? si ce ai cu analfabetii?
Sa te bucuri de fetita ta! nu prea am inteles chestia cu pielea galbena, nu stiu daca e in regula...

| GiulyIuly explică (pentru Kaℓi):

Stiu, dar mi-a luat virginitatea, iar daca parinti aflau probabil m-as fi casatorit la 35 de ani si eu tot il iubeam nu stiu de ce...
Inca il iubesc si el ma iubeste...

| GiulyIuly explică (pentru Kaℓi):

Nu e galbena e alba, dar la lumina becului din camera e galbena si eu cum o vot asa v-am zis, dar e perfect sanatoasa happy

| GiulyIuly explică (pentru GiulyIuly):

Vad* scuzati-ma

| irrumator30 a răspuns:

De ce nu faceti un test de paternitate, sa lamuriti odata pentru totdeauna al cui e copilul? Si apoi mai vedeti cum stati...mai vorbiti

| Skeez a răspuns:

Hey Bine ai venit pe TPU!
Ok intr-adevar trista povestea si ar fi pacat sa renunti la cristi mai ales ca cel mai rau i-ar fi fetitei... De el ai divortat sau a plecat el suparat de cateva zile? daca e a 2-a varianta, incearca sa il suni, sa vorbesti cu el si explica-i ca ati aruncat cuvinte in prostie, iar daca poti sa il convingi sa vina inapoi la voi doua de aici in colo incearca sa te gandesti ce va facut sa va certati (stai odata linistita si gandeste-te cu atentie ce si cum ) si sa eviti asta pe viitor
In orice caz daca pe fetita o iubeste 100% si pe tine probabil atunci se va intoarcewinking

Succeswinking

| zZAlexandruZz a răspuns:

Exact aceeasi poveste s-a intamplat si la mine in familie, dar cu soramea si nu s-a terminat cu nunta. In primul rand ma bucur ca o iubeste e copilul lui, daca erai virgina nu aveai cu cine sa ramai gravida. In al doilea rand lasa-i pe parinti fiecare parinte isi iubeste copilul si il protejeaza enorm din cauza asta si certurile pentru ca ei doreau sa nu ai probleme de mica, ei vroiau sa te vada diferit. Avem alte viziuni, sper sa fie totul ok, trista povestea. Ai grija pe viitor de Lavinia, ea este foarte importanta la ora actuala.

| ValerdelaPomezau a răspuns:

E din telenovelele turcesti sau e pe bune?