| anonim_4396 a întrebat:

Heyo People! Poți rămâne însărcinată de la petting? Dacă băiatul i-a băgat degetele în vagin și poate avea lichid preejaculator în el, dar nu mai ejaculase de câteva zile și urinase de foarte multe ori? Sau dacă penisul sta la baza vaginului? Adică, sarcina se instalează doar dacă are loc penetrarea și ejacularea? Se poate sa ramai însărcinată de la lichidul preejaculator dacă nu a avut loc actul sexual propriu-zis?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara penetrarte vaginala nu poti ramane gravida.
Atentie! Poti lua totusi boli cu transmitere sexuala pe care baiatul le are, daca baiatul isi atinge oprganuls exual de labiile pasaricii tale.

| Werrich a răspuns:

Nu AndreeaMaria, ne mai întrebi mult?

Răspuns utilizator avertizat