| ramonavia a întrebat:

Buna ziua!
Sper sa aveti rabdare sa cititi totul(cei care au chef de mistouri va rog sa va abtineti)
Eu am 15 ani si fac sport de performanta de 5 ani, anul asta unul din instructorii de la club a plecat in strainatate si antrenorul l-a inlocuit cu un baiat de 18 ani,la inceput mi s-a parut cel mai arogant si prost om pe care l-am vazut,ii lua pe toti la misto se credea cel mai destept de pe pamant,cauta mereu sa fie in centrul atentiei.
Faza este ca in vara eu m-am angajat la acest club sportiv(ca sa fac niste banii)si implicit fiind colegi am inceput sa petrecem mult timp imreuna,am inceput sa vorbim si sa devenim din ce in ce mai apropriati,ne povesteam unul altuia totul,de multe ori ramaneam dupa program si vorbeam,imi facea mereu complimente si ma facea sa ma simt speciala,el mi-a recunoscut ca are prietena,dar mi-a zis ca sta cu ea de plictiseala si ca doar eu i-am pus capac,l-am vazut de multe ori când vorbea cu alte fete si fiind geloasa ii reprosam ca,ceea ce imi spune mie le spune tuturor fetelor,dar atunci ma mangaia pe obraz si imi spunea ca vrea doar sa verifice cat de proaste sunt unele fete si ca tot ce le spune sunt vorbe goale si ca numai cu mine este sincer.
Ieri m-am suparat foarte tare pe el si eram foarte hotarata sa termin povestea asta, dar a venit la mine, si-a cerut scuze si pentru prima data in 7 luni m-a sarutat.
Voi ce parere aveti el chiar ma place sau se joaca cu mine?
Ps:Nu vreau sa cred ca cineva se poate preface asa de bine.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti mult prea naiba, asta face de fapt si cu tine si cu altele, se joaca, flirteaza cu toate!
Faptul ca are iubita si-ti spune ca nu o iubeste dar sta cu ea din plictiseala, este tot o minciuna, pentru ca are ocazia sa fie cu cine vrea si totusi o prefera pe aia. Nimeni nu sta din plictiseala cu cineva daca nu are sentimente pentru persoana respectiva, amia les ca ar are ocazia sa aoiba orice iubita doreste. Asta ar trebui sa-ti spuna clar cat de ipocrit poate fii acest baiat.
Ma si mir ca la varsta ta, inca mai crezi in povesti de acest gen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti spun cu cuvintele lui: verifica cat esti de proasta, asta face.

| Xelon a răspuns:

Daca tu refuzi sa vezi adevarul, atunci nimeni de pe acest forum nu te poate ajuta.

| Lola203 a răspuns:

Asa cum ti-a zis si el, vrea sa verifice cat de proaste sunt unele fete. Si chiar daca te-ar placea cu adevarat si ati fi impreuna, ce garantie ai ca nu se va da la altele asa cum o face cu tine acum, desi are prietena?