| Rusu_Denis_1999 a întrebat:

Buna ziua!
Stau cu o fata de 1 an si am auzit ca ea a fost cu intr-o relatie cu un baiat 2 ani de zile am auzit ca a desvirginato si parinti i-ei n-au fost de acord cu relatia lor si au cusuto ca sa fie din nou virgina...
Eu m-am culcat cu ea si nu-s sigur daca i-a iesit sange imi puteti spune daca a cusuto putea sa ei mai iasa sange?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa himenoplastie, sangerarea apare la noua rupere a himenului, evident. Dar conteaza la ceva? Daca o iubesti, o iubesti asa cum este, cu tot trecutul ei. Daca nu o iubesti, o lasi in pace sa-si gaseasca un baiat care sa o iubeasca

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Brigaela):

Nu la toate curge sange din cate stiu thinking
E vorba de himen elastic, daca nu ma insel.
In rest, subscriu.

| Brigaela a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Dupa himenoplastie, sangerarea exista obligatoriu, nu exista himen elastic dupa himenoplastie.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Brigaela):

Hm,inteleg. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

A cusuto... loool, troll maxim

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata a fost virgina si nu a curs sange la dezvirginare, cauzele pot fii de natura anatomica feminina, cand fata are un himen mai larg sau de natura "anatomica masculina" cand baiatul are un cuc mic sau foarte subtire, care nu poate rupe membrana himenala.

Răspuns utilizator avertizat