| Dalia_1438 a întrebat:

sunt foarte speriata pentru ca imi intarzie ciclul menstrual.de obicei imi vine cu o zi inainte de cand trebuia sau dupa, si in ianuarie mi-a venit pe 6, iar in februarie tot pe 6.nu imi explic de ce?! ultimul contact sexual l-am avut sambata pe 5 martie.am 3-4 zile de intarziere si sunt foarte speriata.contactul a fost neprotejat, dar iubitul meu a avut grija sa nu ejaculeze...va rog astept un raspuns rapid, va rog! Multumesc!

2 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Hey, daca zici tu ca rezultatul a fost negativ, si prietenul tau nu a ejaculat in tine, nu ai de ce sa iti faci griji. Cel mai posibil ca e o intirziere. Dar ai grija daca a trecut destul timp pentru ca sa iti faci testul de sarcina.

| vampirikneverdies a răspuns:

Iubita ca sa fi mai sigura ia-ti un test de sarcină, dar eu ti-as spune sa nu iti face griji deoarece din cauza contactului menstruatia iti poate intarzia