| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Acum 1 luna m-am certat cu un copil care ma enerveaza foarte tare. O inceput sa ma injure si acum suntem multi care vrem sa-l batem. Si eu ma inteleg foarte bine cu o persoana care o iubesc. Si el s-a gandit sa-si mai bata joc de mine, in ce mod? :
- tot vb cu prietena mea si tot baga vorbe de la el si am ajuns sa ma cert cu ea sad.
ajutati-ma plz

Răspuns Câştigător
| Rule a răspuns:

Pai daca e un copil, pentru in grup sa il batetsi. Nu te duce capu sa pui un amarit de copil la punct. Hmmm