| hatzul a întrebat:

TPU! Am o mare drama in sufletul meu si vreau si eu niste păreri de la voi. Totul a inceput acum cateva saptamani cand vorbeam cu o fata. Totul bine, chiar cu o saptamana mai tarziu eram si impreuna. Din pacate fostul ei prieten, Cu care a avut o relatie de 2 ani, se tot implica in relatia noastra, ba chiar ma amenința.M-am despărțit de ea, mama nu mai este de acord cu relatia noastra dupa toate cele întâmplate, dar eu inca ma gandesc la ea. Intr-o saptamana am trecut prin foarte multe probleme si am luptat, dar am pus capat până la urma.inca ma gandesc la ea si nu pot sa traiesc cu chestia asta, să o las asa dupa ce am luptat atat.mama mi-a impus sa ma despart de ea, insa eu chiar mai tin la ea. Vreau sa-mi lăsați si mie niste păreri. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Daca si ea simte la fel pentru tine luptati pentru iubirea voastra! daca te mai ameninta fost udepune o plangere la police obtii ordin de restrictie!