| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU!
As dori si eu sa stiu care este marimea normala a penisului la 17 ani si cum se masoara corect.Eu in forma erecta pun liniarul langa penis si asa fac, nu stiu daca este corect, in acest fel imi arata ca am 18cm. Este o marime normala pentru varsta mea sau nu? De asemenea as dori sa stiu pana la ce varsta mai poate creste.
Multumesc anitcipat!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Esti foarte ok, stai linistit!
Dar pune mana pe carti si invata si maniere, si dialog, ca fara ele, degeaba ai dotarea!

| stfnn a răspuns:

Vrei sa mergi cu ea legata de picior?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se masoara corect asa!
Se pune peste penis, de la baza... dar uite aici desenul.
http://www.penimaster.ro/masorlung.html
Probabil ca dupa masuratoarea corecta ai ramas cu 15 cm :)

| Emilian65 a răspuns:

Marimea penisului tau este peste media normala(13, 7 cm).

| Nimeni10 a răspuns:

Eu nu stiu la ce ai pus tu intrebarea asta? mai degraba te lauzi.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Eşti peste medie, stai liniştit!

| Anonim1422124 a răspuns:

Buna el se masoara corect de la baza de lanaga oua (****) pana sus in drept cu varfu capului
si sincer esti peste medie bravo!
Funda?