| raul93 a întrebat:

voi trece direct la subiect sa nu plictisesc lumea...Sunt un baiat la facultatea de teologie.De cand o prietena de la facultate s-a despartit de fostul iubit imi spune tot ce are pe suflet si imi umbla cu mana prin par si zambeste mereu cand sunt prin preajma ei...Credeti ca ar putea semnala ceva? Tin sa mentionez ca si mie imi place mult de ea

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti poate semnala ceva...ca te place

| Danielita a răspuns:

Intr-un fel poate vrea doar sa se descarce si sa simta ca are un prieten care ii este alaturi sau poate si ea te place. Bafta.

| Zabbyel a răspuns:

happy ocupi un asa loc "2"
daca se impaca cu fostul? tu o sa plangi

| raul93 explică (pentru Zabbyel):

Crede-ma ca la asta ma gandesc si eu

| NuMaContrazice a răspuns:

Poate te place, intreab-o sau bate un apropo ca sa afli exact ce e in capul ei.

| Șurubelniță a răspuns:

Sincer, eu sunt de parere ca deocamdata doar cauta un umar pe care sa planga. Totusi, nu exclud posibilitatea ca ea sa te placa.
Sfatul meu este sa-i fi in continuare alaturi, sa o ajuti sa treaca peste perioada asta dificila (ca saraca de ea sufera, ca deh, asa-s despartirile) iar dupa ceva timp, poti sa faci si tu miscarea ta, sa-i spui ca o placi. Nu grabi lucrurile, nu-ti dau prea multe sanse sa fii impreuna cu ea acum.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate te place, poarta o discutie cu ea, vezi ce are de gand!:*

| ionut258 a răspuns:

Poate esti in freind zone'ul ei

| mihnulet a răspuns:

Ori te considera un prieten bun ori te place. casa sti ca te place tot ce trebuie sa stii este ca o sa se loveasca de multe ori de tine sau odata ce stati fata in fata o sa aiba varfurile picoarelor catre tine si o sa se scarpine in cot(probabil).

| PurceluAtomic a răspuns:

Ai bulan d-ala nesimtit, pe mine niciodata nu m-au cautat fetele rolling on the floor Normal ca-i place de tine.

| Anuttzzik a răspuns:

Păi da ar fi un semn ca te place si ea, depinde ce gen de fata e, poate isi cauta consolare in bratele tale sau poate vrea sa il faca gelos pe respectivu baiat de care s-a despartit ...si ultima varianta :incearca sa se apropie de tine si ce subiect mai bun decat asta, avand in vedere ca esti baiat :-D