| raul93 a întrebat:

voi trece direct la subiect sa nu plictisesc lumea... De cand o prietena de la facultate s-a despartit de fostul iubit imi spune tot ce are pe suflet si imi umbla cu mana prin par si zambeste mereu cand sunt prin preajma ei...Credeti ca ar putea semnala ceva? ..adevarul este ca si mie imi cam place de ea.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate fi exprimarea unei atractii fata de tine.Cand iti umbla prin par, incearca s-o mangai si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești băiat sau fata?
Dacă îmi zici pot sa îți răspund.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Se joaca cu mana in parul tau si-ti zambeste, si tu iti mai pui intrebari dintr-astea, mai baiete? laughing
Normal ca e ceva, astea sunt semne clare ale trupului. happy
Cred ca asteapta de la tine sa faci primul pas, totusi. big grin

| raul93 explică:

Sunt baiat laughing)