| Ion_Ionut_1996 a întrebat:

Salutare as vrea sa stiu daca e posibil sa intru la o scoala dupa clasa a 9 ma pricep foarte bine la calculatoare dar am media slabuta Help plss

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Incearca totusi, daca nu iese dupa ce se termina sem 1 te transferi, daca nu-ti iese mai ungi rotile cu ceva bani, si eu am fost in aceeasi situatie dar am mers la alt liceu slab, sa ma transfer dar acolo m-au pus seful clasei, m-am distrat pe TOT parcursul liceului, desi nu prea am invatat, deci imi plac foarte mult computerele, ma cam pricep(pricepeam) am terminat tehnician operator tehnic in calcul si acum sunt la facultate de horticultura, desi nu suna ok e bine, dar ar fi bine sa te axezi de pe acum pe ce-ti place si sa inveti, dezvoltandu-ti nivelul de IQ.