| shinedani a întrebat:

Bunaaa.am nevoie de ajutorul vostru.am de facut un desen pe baza"alimentatiei sanatoase" cel mai bun desen va lua diploma.si un premiu.
dati mi exemple de desene pe care le pot face sau cum? chair si cu ex de pe net:*

Răspuns Câştigător
| PasareaNeagra a răspuns:

Pai poti sa faci ceva de genul nutritia sportivilor, sportivii sunt cei mai sanatosi oameni si se alimenteaza cel mai bine, dupa imaginatia mea as include un regim in desen cu ce se alimenteaza zilnic plus exercitiul fizic, bafta.

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Si cine vrei sa ia premiul:tu sau noi? Deseneaza o masa,pe masa fructe si legume.iar langa masa, un cos de gunoi, in care arunci fast food-ul.