| alinas99 a întrebat:

Bunaaa am o intrebare pentru voi. Daca intretii relatii sexuale cu un baiat sa zicem in luna ianuarie si incepe sa iti creasca sanii etc...si in luna iulie cu alt baiat.o sa-ti creasca mai mult? Adica dupa fiecare contact sexual cu o persoana diferita te dezvolti si mai mult? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio corelatie intre dimensiunea sanilor si numarul partenerilor sau numarul raporturilor sexuale intretinute. Dimensiunea sanilor de obicei este de natura genetica, adica mostenita de la mama insa nu este o regula care se respecta in mod obligatoriu. Dupa intretinerea de raporturi sexuale cu mai multi parteneri iti va creste probabil experenta sexuala si daca nu vei fi foarte atenta si bine informata mai degraba s-ar putea sa-ti creasca burtica happy. Multa sanatate si atentie mare.

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cati ani ai, 12?
Nu, sanii nu cresc de la relatiile intime.
Ei cresc atat cat e ''scris''. Marimea lor se mosteneste si din familie.

| alinas99 explică (pentru NoSmile):

Ok,Ok cand un om are o curiozitate inseamna ca are 12 ani? thinking sa inteleg ca tu cat ai 9? (pentru tine asa..am 17 draga ) Iar intrebarea mea e una banala zic. Cunosc fete care dupa primul raport sexual s-au ingrasat considerabil iar sanii de asemenea din spusele lor happy

| NoSmile a răspuns (pentru alinas99):

Corpul uman functioneaza diferit.
Nu s-a ingrasat de la raporturile sexuale ( poate doar daca a luat antticonceptionale care nu au fost prescrise de medic), ci din alte motive, dar simtindu-se ''vinovata'' ca a facut sex, a dat vina pe asta.
Corpul meu nu s-a modificat in niciun fel dupa inceperea vietii sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Nu neaparat. Ei raman la acelasi nivel, indiferent cate acte sexuale ai intretinut si cu cati barbati ai intretinut relatii.

| sofisis a răspuns:

Da, eu am circumferinta la bust de 98 de cm, deci m-am culcat cu peste 100 de barbati....nu toti au fost atat de priceputi cat sa ii faca sa creasca.
Nu fetita draga, nu iti creste absolut nimic. Sanii iti cresc fix atat cat trebuie sa creasca indiferent ca faci sex zilnic cu alta persoana sau ramai virgina pana la 60 de ani.

| Lawliet14 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Ce minte ai si tu. laughing

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Sânii cresc cât trebuie să crească de la natură, dar unii oameni zic că vezi tu sexul te dezvoltă frumos, deși nu e demonstrat științific. Fă sex cu cine vrei, sânii cresc singuri atât cât trebuie și organismul ți se dezvoltă cât ți-e dat de la natură.

| e1xtz a răspuns:

Nu tine de numărul de baieti cărora le intri-n pat.
Cum ai probabil 15 ani corpul tau se afla in proces de maturizare...iar faptul ca ai început sa faci sex înainte ca organismul si organele tale reproducatoare nu sunt dezvoltate complet nu este benefic pentru sănătatea ta.