| MrsDraculescu a întrebat:

Bunaaa TPU >:D<

Fratele meu mai mare are in clasa un baiat superbb :X:X:X:"> si astazi cand am ajuns la scoala. l-o vazut si o zis du-te singura ca nu te piezi! :))

Marog, toata scoala stie ca eu il plac, inclusiv el! >;)):"

Eu am mers in fata dar ma enerva faptul ca eu merg incet si ei se grabeau si pe langa asta aveam si tocuri si mergeam cam stramb si intram in pamant de rusine! >:))):", si le-am zis sa o ia inainte, atunci el a zis mersi si a facut cu ochiul intr-un fel absolut minunat! >>:":"

Bun, acum tot astazi, ei la penultima ora, de la 12 la 13, au sport iar clasa mea dupa ei.eu am avut o incaierare cu proful de sport pentru ca chiulisem si naaa, marog si el stia [mi-au chemat parinti la scoala.]si cand sa merg spre sport am vazut-o pe mami :d langa el si inca cativa baietii din clasa lui...si am mers spre ea si a inceput sa ploua mai mult cadea gheata! :)) si marog ma grabeam...si mi-a zambit strengareste >>:":"

In timp ce mama vb cu proful de sport eu ma gandeam la EL si ma impiedicam pe acolo...la un moment dat proful striga [cred ca a facut-o de mai multe ori]sa-mi prind parul si alte bla bla blauri. :))

Si fug spre clasa imi iau motul [:X] din ghiozdam si o zbughesc pe coridor cand vad usa clasei fratelui meu deschizandu-se si iese el :X:X si incepe sa randa zicand: fugi ca te uzi![tot ploua/era grindina :D] si din nou a facut cu ochiul in modul lui minunat! >>:":"

Marog am ajuns la sport si dupa aia nu l`am mai vazut;))

Voi ce credeti simte ceva pentru mine?;;)

Uitati inca o intrebare cu ceva detalii :P http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-t-p-u-mie-imi-pla ce-de-un-baiat-mai-mare-decat-mine-cu-2-ani-de-vreo-lun a-i-am-spus-asta-prin-mesaje-si-mi-a-zis-s/

Mesiiii >:D:D

1 răspuns:
| clovnul a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ai discutia asta cu fratetu. sa-l intrebi pe el ce-i cu prietenu ala al lui ca tie iti place mult de el si chestii de genuwinking ar fi foarte simplu sa vorbeasca ei 2big grin bah zicea sora mea ca-i indragostita de tine si ca ***. vezi poate iti batzi joc de eabig grin ca ne certam. ***.winking vorbeste dracul si thu cu ea ca imi face capu calendar acasawinking iesi si thu cu ea la un suc ceva.winking (sper sa accepte fractu) succes