| Ella_Miha_1996 a întrebat:

Bunaaa! Uita-ti care este problema mea >-- Eu si prietenul meu avem o luna de cand suntem impreuna, si tocmai acum relatia nostra a incepu sa fie tot mai frumoasa, dar mie nu stiu ce mi-a venit, dar parca nu mai am acel sentiment puternic, si as vrea intr-un fel sa ne despartim, dar in cu totul alt fel, nuuuu! AJUUUTOOOR! crying
Spune-ti-mi si mieeee ce as putea sa faaaccc, eu habar nu am crying crying crying crying.

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

E ciudat sentimentul asta. Intreaba-te doar daca ti-ar fi bine fara el. Personal cred ca sentimentele vin pe parcurs, iar acel "sentiment puternic " pe care ill astepti s-ar putea sa fie o iluzie. Riscul e ca dupa ce te desparti de el, sa simti puternic lipsa lui.
Daca ai indoiala cu privire la asta, atunci nu o fa.

| neutrino a răspuns:

Fluturasii vin si pleaca fara sa ne intrebe pe noi. Daca nu mai ai acesti frumosi fluturasi in stomac, nu are rost sa mai continui.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Fa ce iti spune inima daca nu-l vezi ca pe un iubit ramaneti doar prieteni.
Te pup, pa pa! :*

| C26 a răspuns:

Buna!
Pai avand in vedere ca acum sunteti la inceput, poate inca nu te-ai obisnuit cu elstraight face Mai asteapta. Si poate te vei acomoda cu el mai bine, si poate n-ai sa mai simti asta, si o sa fie bine..Nu da cu piceorul daca e totul bine acum.straight face

| Ella_Miha_1996 explică:

Aaa...am uitat sa mentionez ca ma minte mai mereu, eu find o pustoica pe langa el crede ca poate rezolva toate problemele doar cu un ''SCUZE IUBIRE, NU SE VA MAI INTAMPLA'' sad

| dmc a răspuns (pentru Ella_Miha_1996):

Daca te minte nu are rost sa mai continui relatia cu el pentru ca o va face mereu.o relatie bazata pe minciuni nu va rezista niciodata, renunta acum cate esti inca la inceptu si nu sunt sentimente puternice.