| cris116 a întrebat:

Bunaam si eu o intrebare am inceput un nou blister de joi si dabea acum mi-am datseama ca trebuia sa incep de marti am uitat complet mai am protectie si luna viitoare cand trebuie sa incep altu cand il incep de joia acum?/

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Presupun ca te referi la anticonceptionale, dar ai pus intrebarea atat de neclar si de alambicat incat n-am inteles nimic. Orice raspuns vei primi aici la aceasta intrebare, va fi dupa ureche, fiindca intrebarea este neclara si fiecare o intelege cum vrea.
Eu cred ca cel mai bine este sa te duci la medicul care ti-a recomandat anticonceptionalele sau la alt ginecolog pentru a primi ajutor.