| Candyx a întrebat:

La scoala am facut o tombola :-). Eu trebuie sa ii dau cadou colegului meu de banca. Si este baiat. Avand in vede ca azi m-am certat cu el, ce as putea sa ii iau? Sambata trebuie sa ii dau cadoul. Problema este ca mama nu imi da voie sa cumpar parfum. haine sau sa comand de pe net. Va rog ajutati-ma. Dau vot si funa. :-).

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Nu are nicio treaba faptul ca te-ai certat cu el nu trebuie sa te razbuni pe el in privinta cadoului din cauza asta de exemplu si mie tot un baiat mi-a picat cand am facut tombola la scoala si i-am luat un mos craciun care are un beculet inauntru si lumineaza e super dragut si niste dulciuri oricum nu conteaza ce ii iei, cel mai mult conteaza gestul nu uita asta sau ii poti lua un ceas, un fular si o caciula, sau depinde ce varsta are ca ii poti lua si... un ursulet mare de plus oricum... tu hotarasti sper sa ii placa ce ii iei pupici

1 răspuns:
| phantomitza a răspuns:

Pai mergi la un magazin de asta cu cadouri.artizanale poti sa ii iei o cana de craciun, un ornament.gasesti mai multe acolo is si ieftine!