| stefygirl a întrebat:

Ca tema a telefonului meu intr-o seara am pus oza baiatului pe care il plac si in nopatea aceea l-am visat si am simtit cum ma saruta voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| catalina_2916 a răspuns:

Da...chiar de multe ori...de obicei mi se intampla cu baietii per care ii plac destul de mult...mai mi se intampla asta si cand ma gandesc mereu la pers respectiva.banuiesc ca si u il placi pe acel baiat.sau ma insel?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa il visez pe baiatul de care imi place dar nu datorita pozei.happyL-ai vist pentru ca te-ai gandit mult la el.Atunci cand noaptea inainte de culcare te gandesti mult la ceva, atunci cand adormi visezi acel lucru.big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Bine ca nu ai avut vise EROICE cu baietu'!

| Mya a răspuns:

Da.Asta pentru ca te-ai gandit foarte mult la el. Mie mi s-a intamplat sa ma visez cu un baiat pe care nu-l suportam, iar de atunci...am devenit amici foarte buni ( nici chiar iubiti, cum am visat)hee hee

Shin
| Shin a răspuns:

S-a intamplat ca te-ai gandit intens la el. Mai e o teorie cum ca ai visa ce ai facut in ziua respectiva dar sub alta forma (deci practic nu poate fi demonstrat tongue )

Iti urez numai inimoare si mult roz happy
Shin.

| moonY a răspuns:

Nu l'ai visat datorita fotografiei, ci pentru ca te'ai gandit intens la el.
mi se intampla sa visez baieti.de cele mai multe ori sunt necunoscuti

| Nastia a răspuns:

Da, mi s-a intamplat, .recent,.happy

| want2bMajestic a răspuns:

L'amour:X:X:X....eu visez doar fete pe care nu le-am vazut niciodata...si apoi chiar ca imi pare rau ca ma trezescsadsadsad

| laura_3808 a răspuns:

Frumos... da s-a mai intamplathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O îndrăgostită la orizont, tu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am gandit la el si l-am visat ca se sarita cumine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am gandit la el si l-am visat ca see saruta cu mine

Răspuns utilizator avertizat