| TeIubescMuhaha a întrebat:

Hei :d ce as putea sa-i iau [cadou] prietenei mele? Suntem impreuna de 6 luni si implineste 15 ani, nu-i plac chestiile de gen: lantisoare, bratari.Va rog sugestii. Multumesc!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un buche cu florile ei preferate alaturi de un tricou cu ceva haios scris pe el sau o esarfa sau... Normal tu ar trebui sa-i stii cel mai bine preferintele.

| MaTrIx8378 a răspuns:

@๓คгเคภค, ai o minte de gaina, tricou cu poza sa, asta e cadou?laughing, de ziua ei o poti duce la un film la cinema, o poti invita la McDonald's, sau pur si simplu ii poti cumpara ce stii ca ii place ei.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Iai putea lua o felicitare, un buchet de trandafiri si ciocolata. Daca vrei ai putea sa ii faci si o petrecere.
O seara buna!

| ๓คгเคภค a răspuns:

Un tricou cu poza sa, sau chiar poza voastra impreuna ar fi super!
Sau un tort cu poza sa, tot ar fi frumos!
Sigur ii va placea!