| Flori6812 a întrebat:

Când apeși pe burta trebuie sa simți ca se mișcă ceva când ești însărcinată?
Apăs pe burta si parca simt ceva si parca ar fi tare

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Miscarile fatului in pantec apar abia dupa 4 luni la prima sarcina si 3 luni jumate la sarcinile urmatoare.
orice alta miscare simti in pantec inainte de lunile astea sau cand nu esti gravida, sunt facute de gaze in intestine.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cineva isi spune probabil: "Ah, ce bine ca mai exista si gaze!"

| cristi202 a răspuns (pentru cristi202):

happy

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca ceea ce simti sa reprezinte miscarea unor "fluturasi" deveniti si ei paranoici. laughing