| rebela a întrebat:

Cand eram in clasele 5-8 mi-a placut de un baiat dar nu stiu daca si lui i-a placut de mine.Totul decurgea in felul urmator:mereu cand prindeam vreo ocazie ne uitam unul la altu fara sa stim de ce, ne furam priviri iar ochii lui ma fascinau.Nu prea vorbeam eu cu el. El vorbea cu alte fete si le facea alte lucruri. Dar mie intotdeauna cand mai alerga prin clasa sau dadea peste mine imi spunea scuze ceea ce cu altele nu facea la fel.Si a mai fost o faza cand penarul mi la aruncat o colega chiar pe banca lui si eu i-am cerut sa mi-l dea si atunci colegul lui a vrut sa mi-l arunce altundeva, dar el i la luat imediat din mana si mi la dat frumos.Si de cate ori veneam la scoala se uita la mine sau cand ieseam in pauze ne priveam si nu pot sa-mi explic ce inseamna asta. Voi ce credeti? Oricum asta s-a intamplat demult dar as vrea sa stiu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te placea si nu stia cum sa iti spuna, cred ca nu avea curaj sa iti spuna ce simtea el pentru tine. nu stiu daca e acel raspuns pe care il cauti dar eu asta cred

3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Si eu patesc la fel dar la mine isi cer scuze ca ii batlaughinglaughinglaughing

| SeNyS a răspuns:

Erati mai micuti, si probabil va simpatizati...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Of prima iubire nu se uita niciodata!
Ar fi putut fi inceputul unei frumoase prietenii. happy